top of page

Kolay Iade

            İki haftalık beğenme garantisi kapsamında müşteri ürünü teslim almasından itibaren 14 gün içinde ürünü geri         iade edebilir. Bu geri iadenin sebebi ürünün teknik arızası ya da defosu ise Kayra Tasarım Atölyesi ürünün ücreti kadar ücret iadesi yada birebir değişim yapacaktır. Eğer iade sebebi "beğenmeme" ise ücret iadesi ya da başka ürün ile değişim tutarı yalnızca o beğenilmeyen ürünün tutarı kadar olacak olup ürün bedeli harici ödemeleri karşılamayacaktır. Ürün iadesi yapılırken geri gönderime ait kargo bedeli müşteriye aittir.İade ve değişim taleplerinizi anasayfamızda bulunan "Kolay İade Talebi" sekmesinden gerçekleştirebilirsiniz.


Ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş, ürün ambalajı bozulmamış ve hasar görmeyecek şekilde tekrar paketlenmiş olmasına ve anlaşmalı kargo firması (Yurtiçi Kargo) aracılığı ile gönderilmesine dikkat ediniz.


385 sayılı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için alıcının; tarafına oluşturulan e-arşiv faturanın iade bölümlerini eksiksiz ve doğru şekilde doldurduktan sonra imzalayarak iade kargo ile birlikte satıcıya göndermesi, e-fatura mükelleflerinin ise firma adına iade faturası düzenlemesi gerekmektedir.


Alıcının istekleri ve/veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar için cayma hakkı söz konusu değildir.


Sehven alınan üründe ve ambalajında herhangi bir  bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün alıcıya teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınamaz ve bedeli iade edilemez.


Ürün iadesi için, durum öncelikli olarak müşteri hizmetlerine iletilmelidir. Ürünün iade olarak gönderilme bilgisi, satıcı tarafından müşteriye iletilir. Bu görüşmeden sonra ürün, iade ile ilgili bilgileri içeren fatura ile birlikte alıcı adresine teslimatı yapan kargo şirketi (Yurtiçi Kargo) kanalıyla satıcıya ulaştırılmalıdır.


Satıcıya ulaşan iade ürün, belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir, geri ödemesi de alıcı kredi kartına/hesabına yapılır. Ürün iade edilmeden bedel iadesi yapılamaz. Kredi kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi, ilgili bankanın tasarrufundadır.

İade ve Değişim Adresi: Naz İmren Çelikal 463/3 Sokak No: 6/A  Şirinyer / İZMİR

bottom of page